۲ شیاد زندگیت رو بشناس

5، تعداد رای: 10

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

آنچه در این مقاله می‌خوانید

شیاد اول: پیروزی💪


احتمالا برای برخی از افراد سوال پیش آمده آیا پیروزی هم شیاد است؟

بله پیروزی باعث شده است افراد نتوانند با کسانی که قبلا ارتباط داشته اند دوباره ارتباط برقرار کنند. و غرور خود باعث میشود ارتباطات ما کمرنگتر شود. در نتیجه باید حواسمان به نکته ایی باشه که ما اگر پیروزی را به دست آوردیم از عرش به فرش که هیچ به زیر فرش نرویم.

شیاد دوم : شکست 💔

گاهی اوقات شکست، برای خیلی از انسان ها باعث شده است. که ما انسان ها دچار افسردگی بشویم، و افسردگی باعث شده که ما حرکت نکنیم، و کار خود را کنار بگذاریم و همه دقیقا فکر می کنند که انسانی هستیم که شکست خورده ایم، و هیچ وقت نمی‌توانیم به موفقیت برسیم.

Picture of تیم تولید محتوا
تیم تولید محتوا

ما در تیم تولید محتوای گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه رشد شخصی و هدفگذاری و عزت نفس و اعتماد به نفس را تهیه کنیم. صحت محتوای این صفحه توسط مهرداد حیدری بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داستان ما

از سال 1396 شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک من بهتر و موفق است. اما چطور؟ بهترین راه رشد عزت نفس، اعتماد به نفس، هدف گذاری و رسیدن به آن است. حالا بیش از 3600 نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. هم‌چنین بیش از 70 مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

داستان ما را بشنوید…

اطمینان به اعتبار ما

تاکنون بیش از 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین به خوبی و خوشی برگزار کرده ایم. اگر موقع دیدن دوره سوال یا مشکلی دارید، در قسمت دیدگاه همان محصول بپرسید و روی پشتیبانی ما حساب کنید.

شبکه های اجتماعی