۳ نوع ایمان آیا به خودتان یا کاری که می خواهید انجام دهید ایمان دارید؟

5، تعداد رای: 11

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

بر این باورم که اگر بتوانیم ایمان را بشناسیم در پی آن می توانیم به هر چیزی که نیاز باشد باور داشته باشیم. ۳ نوع ایمان وجود دارد که اگر آنها را بشناسیم راحت تر می توانیم نتایج باورنکردنی را به وجود آوریم.

بر اساس نتایجی که افراد موفق به دست می آورد می توانیم ببینیم که وقتی ایمان دارند می توانند زمانی است که تلاش می کنند و به نتیجه ای می رسند که شاید برای هر فردی که همانطور ایمان داشت قابل دستیابی بود.

برای مثال وقتی سرهنگ ساندرس بیش از ۲۰۰ بار به رستوران های متفاوت رفت تا فرمول پخت مرغ سخاری خودش را بفروشد هر بار نتوانست و باز تلاش کرد و در انتها پادشاهی مرغ سخاری جهان را تاسیس کرد یا همان مرغ کنتاکی که شاید در استان یا شهر شما هم یک شعبه داشته باشد.

همان طور که گفتم ۳ نوع ایمان داریم که با شناخت آن و استفاده از آن می توانیم کارهایی انجام دهیم که شاید در تخیل افراد دیگر نگنجد.

این ۳ نوع ایمان چیست؟

ابتدا ایمان به خدا:

ایمان اول ایمان به خدا است که می توانیم به این نیرو بچسبیم اما نه فقط منتظر معجزه باشیم، نیاز است تا خودمان کاری انجام دهیم و نتیجه را واگذار کنیم.

دوم ایمان به خود:

تا وقتی که من به خودم ایمان نداشته باشم که می توانم، در نتیجه همان اتفاق می افتد. اما لحظه ای که به خودم ایمان داشته باشم، بگویم می توانم نتیجه ها مشهود می شود.

به گفته بزرگی می گفت چه بگویید می توانید و چه نمی توانید شما درست فکر می کنید.

سوم ایمان به کار و عملی که انجام می دهیم:

تا وقتی که ما ایمان نداشته باشیم که کاری که انجام می دهیم به درد کسی نمی خورد احتمالا آن را به نحو احسن به سرانجام نمی رسانیم و شاید هم نیمه کاره رهایش کنیم.

در نتیجه متوجه می شویم که اگر می خواهیم رشد کنیم و نتایج عالی به دست آوریم کافیست این ۳ نوع ایمان را بشناسیم و از آنها در زندگی و کارمان استفاده کنیم.

البته اگر می خواهیم ایمان خود را در هر قسمت افزایش دهیم کافیست این محتوا را ببینیم که برای ساخت ایمان در ۵ گام است.

Picture of تیم تولید محتوا
تیم تولید محتوا

ما در تیم تولید محتوای گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه رشد شخصی و هدفگذاری و عزت نفس و اعتماد به نفس را تهیه کنیم. صحت محتوای این صفحه توسط مهرداد حیدری بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داستان ما

از سال 1396 شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک من بهتر و موفق است. اما چطور؟ بهترین راه رشد عزت نفس، اعتماد به نفس، هدف گذاری و رسیدن به آن است. حالا بیش از 3600 نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. هم‌چنین بیش از 70 مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

داستان ما را بشنوید…

اطمینان به اعتبار ما

تاکنون بیش از 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین به خوبی و خوشی برگزار کرده ایم. اگر موقع دیدن دوره سوال یا مشکلی دارید، در قسمت دیدگاه همان محصول بپرسید و روی پشتیبانی ما حساب کنید.

شبکه های اجتماعی