افراد بی اعتماد به نفس چرا پیشرفت نمی کنند؟ + افراد اسلشری

5، تعداد رای: 9

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

در این مقاله می خواهیم با هم افرادی که از بی اعتماد به نفس هستند را بررسی کنیم و ببینیم چطور خودشان را گول می زنند.

معمولا افرادی که رشد نمی کنند نمی توانند با ایمان کاری را شروع نمایند و بتوانند در همان کار تا مدت بیشتر از یک سال دوام آورند و بتوانند آن شغل را ادامه دهند.

در نتبجه من به این افراد اسلشری می گویم وقتی از آنها سوال می کنم کارتان را برایم توضیح دهید به این صورت سعی می کنند سر خودشان را شلوغ نشان دهند و فعالیت زیادی می کنند اما بازدهی خوبی ندارند در نتیجه می خواهند احساس ترحم افراد را به خود جلب کنند تا همه بگویند این فرد چقدر زحمت می کشد ولی چرا رشدی ندارد.

در این ویدیو شخص سوال می کند چطور می توانم در کارم رشد کنم؟ یا سوال می تواند به این شکل باشد نمی دانم چه کاری باید انجام دهم؟

خوب با این صحبت مشخص است فرد نیاز دارد در ابتدا با تست اعتماد به نفس خود را بسنجد تا اگر از بی اعتماد به نفس رنج می کشد ابتدا آن را حل نماید و بعد بتواند با تکنیک های موجود رشته ای که می توانند در آن فعالیت نماید را بیابد و بتواند به صورت متمرکز در آن دوام آورند و بتواند رشد نماید.

Picture of تیم تولید محتوا
تیم تولید محتوا

ما در تیم تولید محتوای گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه رشد شخصی و هدفگذاری و عزت نفس و اعتماد به نفس را تهیه کنیم. صحت محتوای این صفحه توسط مهرداد حیدری بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داستان ما

از سال 1396 شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک من بهتر و موفق است. اما چطور؟ بهترین راه رشد عزت نفس، اعتماد به نفس، هدف گذاری و رسیدن به آن است. حالا بیش از 3600 نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. هم‌چنین بیش از 70 مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

داستان ما را بشنوید…

اطمینان به اعتبار ما

تاکنون بیش از 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین به خوبی و خوشی برگزار کرده ایم. اگر موقع دیدن دوره سوال یا مشکلی دارید، در قسمت دیدگاه همان محصول بپرسید و روی پشتیبانی ما حساب کنید.

شبکه های اجتماعی