قوانين و مقررات

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه زرین پال انجام خواهد شد. این درگاه از تمامی کارت های عضو شتاب پشتیبانی می کنند. همچنین می توانید از قسمت تماس با ما شماره حساب های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

 

روش تحویل خدمات و دوره ها به مشتری

ما از ساده ترین و سریع ترین روش موجود برای تحویل دوره ها استفاده می کنیم. بلافاصفه بعد از پرداخت هزینه، به صفحه ای ارجاع داده می شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

 

روش پشتیبانی خدمات و دوره ها

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال دیدگاه، با مهرداد حیدری در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به سوالات و دیدگاه شما در صفحه محصول ارسال کنیم.

 

ارائه آپدیت‌های منظم دوره ها

دوره های ما همیشه آپدیت خواهند شد. شما می‌توانید پس از خرید محصول به صورت مادام العمر از بروزرسانی‌های رایگان دوره استفاده کنید. طبیعتا سوالات جدیدی که نیاز دوره است در آپدیت های جدید قرار خواهد گرفت. تیم توسعه ما همیشه در حال تلاش برای افزودن امکانات جدید به دوره ها است.

 

بازگشت وجه در صورت وجود مشکل

در صورت وجود مشکل در هر یک از دوره های خریداری شده، گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری تمامی وجه پرداخت شده را به مشتری بازگشت خواهد داد.

داستان ما

از سال 1396 شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک من بهتر و موفق است. اما چطور؟ بهترین راه رشد عزت نفس، اعتماد به نفس، هدف گذاری و رسیدن به آن است. حالا بیش از 3600 نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. هم‌چنین بیش از 70 مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

داستان ما را بشنوید…

اطمینان به اعتبار ما

تاکنون بیش از 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین به خوبی و خوشی برگزار کرده ایم. اگر موقع دیدن دوره سوال یا مشکلی دارید، در قسمت دیدگاه همان محصول بپرسید و روی پشتیبانی ما حساب کنید.

شبکه های اجتماعی