نظرات مشتریان

کیفیت دوره ها و خدمات گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری از دید مشتریان ما

سعیده نجفی دانشجوی آموزش ابتدایی

به نظرم این دوره می تونه برای تمامی انسان ها مفید باشه چون درواقع روش رسیدن به اهدافتون رو بهتون نشون میدن، برنامه های ایشون واقعا واقع بینانه هستش و من از این دوره واقعا رازی هستم. بهترین قسمتی که ایشون فوق العاده تدرس کردن و میتونیم تو زندگیمون به کار ببریم، روش حبابی بود توی هدفگذاری ها و همچنین هر روز سر یه ساعت مشخص باید حتما یک کاری رو انجام بدیم.

پرستو پورنجفی دیپلم طراحی

یاد گرفتم که تو زندگی باید هدف مشخصی داشته باشم، و هر روز برای اهداف اقدام کنم. مبحثی که خیلی خوشم اومد مبحث جستجو و اقدام بود، این دوره رو برای تمام کسانی که می خوان پیشرفت کنن و تو کارشون موفق باشن پیشنهاد می کنم. 2 سال آینده تو دفتر خودم خواهم بود و موفق تر.

الهام اصغری دانشجوی دکترای شیمی آلی

من از این دوره خیلی چیزها یاد گرفتم اما در حال حاضر چیزهایی که دارم استفاده می کنم 30 روز عادت و روش حبابی هستش که تاثیرش رو تو زندگی خودم دارم می بینم. من از همه بخش های دوره رازی هستم. اما باید ذکر کنم که نحوه تدریس خیلی مهم است که آقای حیدری به نحو احسنت انجام دادن 2 سال آینده خودم رو جاهای خیلی خیلی خوب می بینم چون رشد درونیم رو حس و لمس می کنم. به نظرم این دوره متناسب برای همه هستش به نظرم هر کی خودش رو دوست داشته باشه و به خودش اهمیت می ده این دوره رو انتخاب و استفاده می کنه. من تو بخش استمرار و بازی ایستادن و آرزوها خیلی لذت بردم.

زینب براتی فوق دیپلم

من تو این کلاس یادگرفتم که برنامه داشته باشم، هدف داشته باشم و همشون رو بنویسم و اونهایی که تو اولویت هستند رو اول انجام بدم. 

محدثه شفقی خانه دار

همیشه درگیر این مسئله بودم که خجالت می کشیدم و نمی تونستم راحت تو جمع خانواده یا دوستام صحبت کنم. از طریق تبلیغات با گروه تحقیقاتی حیدری آشنا شدم. به سایتشون رفتم و با توضیحاتی که تو سایت بود. مجاب شدم که تو دوره هاشون شرکت کنم. بعد از شرکت تو دوره ها من واقعا تاثیرش رو روی زندگیم دیدم علاوه بر روابط دوستانه ام و حتی با جمع فامیل به درجه ای رسیدم که حتی الان راحت می تونم جلوی دوربین هم صحبت کنم. خیلی از این قضیه خوشحالم و تشکر می کنم از استاد مهرداد حیدری و گروهشون.

مهیار سحرخیز کارشناسی حسابداری

همیشه ذهنم درگیر این بوده که کسب و کار خودم رو داشته باشم. از کجا شروع کنم و چه آموزشی ببینم. تو سرچ کردن تو گوگل با پکیج های آموزشی آقای حیدری آشنا شدم. این پکیج ها خیلی روان و بدون مسیرهای انحرافی هستش. که می تونید راحت آموزش ببینید و راحت باشه واستون. اگر بخواهم نتیجه گیری کنم خودم رو با 6 ماه 1 سال خودم قبل این پکیج های آموزشی، خیلی منزوی بودم و سخت بود زندگی واسم. بعد این آموزش ها توی برخورد شخصی خودم با خانواده تو محل زندگی و حتی محل کار خودم تغییر ایجاد شد. و واسه خودم یه هدفی گذاشتم که بخوام بهش برسم. می خوام از گروه تحقیقاتی آقای حیدری و شخص آقای حیدری تشکر کنم که این بستر رو فراهم کردن واسه امسال من که بخوان زندگی خودشون رو تغییر بدن و بهتر زندگی کنن. ممنونم ازتون

داستان ما

از سال 1396 شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک من بهتر و موفق است. اما چطور؟ بهترین راه رشد عزت نفس، اعتماد به نفس، هدف گذاری و رسیدن به آن است. حالا بیش از 3600 نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. هم‌چنین بیش از 70 مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

داستان ما را بشنوید…

اطمینان به اعتبار ما

تاکنون بیش از 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین به خوبی و خوشی برگزار کرده ایم. اگر موقع دیدن دوره سوال یا مشکلی دارید، در قسمت دیدگاه همان محصول بپرسید و روی پشتیبانی ما حساب کنید.

شبکه های اجتماعی