[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-khri3uyp’ admin_preview_bg=”]

مزایای طراحی سایت چیست و چرا باید سایت داشته باشید؟

احتمالا برخی افراد این سوالات را از خود می پرسند :

  • چرا باید یک وب سایت داشته باشم یا طراحی کنم؟
  • مزایای داشتن وب سایت چیست ؟
  • طراحی یک وب سایت چه کمکی می تواند به من بکند؟
  • و سوالاتی از این دست که نیاز به پاسخی دقیق و شفاف دارد.

در آگوست سال ۲۰۱۷ (مرداد ۹۶) ، ۲۶ سال شد که اولین صفحه وب سایت وارد دنیای آنلاین گشت.باور این موضوع بسیار مشکل است دنیای اینترنت از آن سال به بعد به شکل عجیبی در حال رشد بوده است و به نظر می رسد این رشد تا ابد ادامه پیدا خواهد کرد. بیش از یک میلیار دامنه (Domain) ثبت شده گواهی بر این رشد فزاینده است.

البته واقعیت دیگری نیز وجود دارد و آن این است که از میلیون ها وب سایت و دامنه ثبت شده تنها حدود یک چهارم آن ها به معنای واقعی فعال هستند.باقی آنها دامنه های “پارک شده” محسوب می شوند که فعالیتی ندارند.در میان این ۲۵۰ میلیون وب سایت فعال، تنها تعداد محدودی، ترافیک و بازدید روزانه دریافت می کنند.بنابراین فضای رقابت همچنان برای وب سایت های جدید که به دنبال فعالیت در اینترنت هستند به شکل قابل قبولی وجود دارد.

بسیاری از مشاغل کوچک هنوز از فضای اینترنت برای توسعه کسب وکار خود استفاده نمی کنند.در واقع طبق تحقیقاتی که در آمریکا انجام شده ۴۹% مشاغل کوچک اصلا وب سایت ندارند این آمار مطمئنا در ایران بسیار بیشتر از این می باشد.

اولین دلیلی که شرکت و بیزینس شما نیاز به وب سایت دارد ، حتی اگر کمتر از ۵ کارمند در آن مشغول به کار هستند این است چه جای دیگری می توان اینهمه مشتری بالقوه در زمانی بسیار کوتاه پیدا کرد؟

برای مثال در تحقیقات به عمل آمده ، کانادایی ها حدود ۳۶٫۳ ساعت از ماه را صرف جستجو و در اینترنت می کنند ( روزی کمی بیش از یک ساعت ) و این عدد در میان کاربران آمریکایی حدود ۳۵٫۲ ساعت است.

جالب است بدانید هرچند آمار دقیقی در دست نیست اما این اعداد و ارقام در ایران بسیار بالاتر است. در برخی از بررسی ها میانگین حضور کاربران ایرانی در فضای مجازی (وب سایت ها، جستجو و شبکه های اجتماعی) روزانه بین ۵ تا ۹ ساعت تخمین زده شده که بسیار بالا به نظر می رسد.

بیش از ۴۰ میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد که عدد بسیار بالایی محسوب می شود. بنابراین دنیای مجازی بدلیل ویژگی هایی که دارد پتانسیل بسیاربالایی جهت بازاریابی در خود نهفته است. به عقیده تقریبا تمام کارشناسانِ بازاریابی، فضای مجازی بزرگترین و قوی ترین بستر برای افزایش فروش و بازاریابی در تمام طول تاریخ بشر محسوب می شود.

تمام اینها تنها گوشه ای از قدرت و وسعت فضای مجازی را به تصویر می کشد. اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک یا متوسط هستید و همچنان از خود می پرسید فایده داشتن وب چیست؟ به این ۶ دلیل واضح برای این کار بخوبی فکر کنید:

۱- امروزه مردم بجای دفترچه تلفن از اینترنت استفاده می کنند

واقعیت این است که امروزه مردم بیشترین و مهم ترین اطلاعات مورد نیاز خود را از اینترنت می یابند.مشتریان بالقوه از گوشی های موبایل و جستجو در اینترنت تصمیم می گیرند که نزد کدام پزشک یا کلینیک بروند ، از خدمات کدام شرکت خدماتی استفاده کنند و کالای مورد نظر خود را از کجا و چگونه تهیه کنند. طبق تمام اصول و روش های بازاریابی، نادیده گرفتن چنین پتانسیل عظیمی بسیار اشتباه خواهد بود.

۲- طراحی یک وب سایت به کسب و کار شما اعتبار زیادی می بخشد

مردم انتظار دارند مشاغل و بیزینس های مختلف، یک وب سایت مختص خود داشته باشند. درست همانگونه که در گذشته انتظار داشتند هر شرکت و کسب و کاری دارای آدرسی واقعی برای مراجعه حضوری داشته باشد تا بتوانند به آن اعتماد کنند. وب سایت شما در واقع همان دفتر کار یا فروشگاه شما در دنیای اینترنت است که آدرس مخصوص به خود دارد.

حقیقت این است که امروزه نداشتن وب سایت سوالات زیادی را در ذهن کاربران ایجاد می کند. آیا این شرکت یا این پزشک و کلینیک قانونی است؟ آیا کارش را بلد است؟ اگر این شرکت واقعا در کار خود حرفه ای است چطور هنوز هیچ پایگاه شخصی در دنیای وب برای خود ثبت نکرده است؟ و بسیاری از فکرهای دیگر که اصلا دوست ندارید در مورد شما در ذهن مشتریان شکل گیرد.

واقعیت این است در بسیاری از این موارد، افراد به شرکت های رقیب شما که وب سایتی کامل طراحی کرده اند و در آن نمونه کارها و نمونه خدمات خود را به کاربران نمایش می دهند اعتماد بیشتری کرده و در نهایت بسراغ آنها خواهند رفت حتی اگر شما از آنها بهتر باشید.

۳- طراحی وب سایت، کانال بازاریابی جدید را برای شما ایجاد می کند

داشتن وب سایت به شما یک حضور دائمی و همیشگی در اینترنت را هدیه می دهد. به این موضوع همانند یک بیلبورد تبلیغاتی نگاه کنید. فقط این بیلبورد بجای حالت فیزیکی بصورت مجازی و در دنیای اینترنت نصب می شود و روزانه هزارن یا میلیون ها کاربری که در حال عبور هستند آن را می بینند. از این طریق شانس جدید و یک کانال جدیدی برای دیده شدن و معرفی محصول و خدمات برای شما شکل گرفته است.

البته باید در نظر داشته باشید که تعداد افرادی که می توانند بیلبورد شما را ببینند و میزان توجهی که این بیبورد می تواند به خود جذب کند بستگی به فعالیت شما در فضای مجازی و تلاش های شما نیز دارد. روش هایی مانند سئو و بهینه سازی سایت، استفاده از شبکه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین و … می توانند تاثیر بسزایی در بیشتر دیده شدن وب سایت شما داشته باشند.

۴- داشتن وب سایت امکان جمع آوری اطلاعات مشتریان را به شما می دهد

برای مثال، خیلی از مواقع مشکل است از مشتریان خود بخواهید هنگام مراجعه به شما، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را روی کاغذی بنویسند تا بتوانید در آینده به آنها اطلاع رسانی کنید

اما تایپ کردن آدرس ایمیل و یا شماره همراه در یک بخش از وب سایت بسیار بسیار کار آسانتری است. مخصوصا اگر کاربران بدانند در ازای ارائه این اطلاعات چیزهای مخصوصی دریافت می کنند. برای مثال خبرنامه، گزارشی خاص در مورد یک محصول، تخفیف ویژه یا اطلاع از تخفیف های آینده و…

زمانی که اطلاعات کاربران را داشته باشید راه دیگری برای برقراری ارتباط با آنها و ترغیب مشتریان بالقوه برای استفاده از خدمات یا خرید محصولاتتان خواهید داشت.

۵- خرید های اینترنتی سال به سال در حال افزایش است

طبق گزارشات رسمی در سال ۱۳۹۳ میزان تراکنش‌های خرید اینترنتی ایرانیان بیش از ۵۲ هزار میلیارد تومان اعلام شد، این رقم در پایان سال ۱۳۹۴ افزایش چشمگیری یافت و به بیش از ۹۳ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد در سال ۱۳۹۵ نیز نزدیک به ۹۹ هزار میلیارد تومان تراکنش خرید های اینترنتی اعلام شد.
در آمریکا البته این ارقام بسیار بیشتر است مثلا در سال ۲۰۱۵ اعلام شد ۳۴۱٫۷ میلیارد دلار خرید از طریق اینترنت انجام شده و پیش بینی ها نشان میدهد خریداران اینترنتی در سال ۲۰۱۷ ، بیش از ۳۸۵ میلیارد دلار را خرج خریدهای خود کنند.

توجه به این اعداد و ارقام نشان می دهد چرا باید یک وب سایت داشته باشید ! زیرا در غیر این صورت از یک بازار فوق العاده بزرگ و در حال رشد چشم پوشی کرده اید و چه بسا نادیده گرفتن موقعیت برجسته فضای مجازی درانجام معاملات در سال های آینده ضررهای هگفتی به شما وارد نماید.

۶- داشتن یک وب سایت می تواند مشتریان را به سمت فروشگاه هدایت کند

اگر شما یک فروشگاه دوچرخه داشته باشید، سرمایه گذاری روی طراحی یک وب سایت و حضور در فضای آنلاین می تواند فروش حضوری شما را افزایش چشمگیری دهد. به لطف محبوبیت روز افزون نمایشگاه ها و ویترین های مجازی و از طریق اشتیاق افراد برای انجام تحقیق قبل از خرید، در صورتی که وب سایتی جامع و با اطلاعات کامل و دقیق در مورد محصول یا خدمات خود طراحی کرده باشید می توانید تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را به سمت فروشگاه خود سوق دهید.
همچنان ۹۰ درصد خریدها در جهان از طریق مراجعه حضوری صورت می گیرد، و به این دلیل است که داشتن یک وب سایت به عنوان محلی برای عرضه و نمایش کالا و توضیح در مورد آن، امروزه یکی از موثرترین روش های بازاریابی و فروش به حساب می آید.

[av_button label=’مشاهده نمونه کارها’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ link=’page,17185′ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” av_uid=’av-14ykn8b’ admin_preview_bg=”]
[/av_textblock]

[av_heading heading=’پلن های طراحی سایت’ tag=’h1′ link=’page,17211′ link_target=” style=’blockquote modern-quote modern-centered’ size=” subheading_active=’subheading_below’ subheading_size=” margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” id=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”]
برای سفارش طراحی سایت می توانید یکی از پلن ها را انتخاب نمایید
[/av_heading]

[av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’120′ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kbv73qe6′ admin_preview_bg=”]

[av_one_third first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-exygl17′]

[av_table purpose=’pricing’ pricing_table_design=’avia_pricing_default’ pricing_hidden_cells=” caption=” responsive_styling=’avia_responsive_table’ alb_description=” id=” custom_class=” av_uid=’av-emzb6u3′]
[av_row row_style=’avia-heading-row’][av_cell col_style=’avia-center-col’]پلن نقره ای[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]شرکتی، خبری ساده ، تک صفحه ای، شخصی، سرگرمی[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پنل مدیریت پیشرفته
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف منو و زیر منو بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]بلاگ و مقالات بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع صفحات بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف نمونه کار و پروژه بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]نظرات کاربران [/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]صفحه ساز گرافیکی
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]گالری تصاویر و اسلایدر [/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]فید یا خبرخوان RSS
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]عضویت کاربران
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]واکنش گرا (ریسپانسیو)
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سئو استاندارد
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سپر امنیتی و ضد اسپم
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پروفایل کاربری
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]آموزش اولیه یک ساعت
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پشتیبانی رایگان ۱ ساله
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=’avia-button-row’][av_cell col_style=’avia-center-col’][av_button label=’ثبت سفارش’ icon_select=’yes’ icon=’ue859′ font=’entypo-fontello’ link=’manually,http://mehrdadheydari.com/%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%be%d9%84%d9%86-%d9%86%d9%82%d8%b1%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” av_uid=’av-kbv7ast3′ admin_preview_bg=”]

[/av_cell][/av_row]
[/av_table]

[/av_one_third][av_one_third min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ margin=’0px’ margin_sync=’true’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=’aviaTBhighlight’ highlight_size=’1.1′ animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-exygl17′]

[av_table purpose=’pricing’ pricing_table_design=’avia_pricing_default’ pricing_hidden_cells=” caption=” responsive_styling=’avia_responsive_table’ alb_description=” id=” custom_class=” av_uid=’av-emzb6u3′]
[av_row row_style=’avia-heading-row’][av_cell col_style=’avia-center-col’]پلن طلایی (پیشنهادی)[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]فروشگاهی، خبری پیشرفته[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]طراحی سایت با وردپرس + ووکامرس
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پنل مدیریت پیشرفته
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]درج و ویرایش محصول
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]دسته بندی محصولات
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]مقایسه محصولات
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پیشنهاد شگفت انگیز محصولات
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]جستجوی پیشرفته و فیلتر
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]افزودن به علاقمندیها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع روش های حمل و نقل
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]ارسال پیامک به مشتری و فروشگاه دار[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع کوپن تخفیف
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]آخرین محصولات دیده شده
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]اتصال به درگاه های بانکی
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف مگامنو و منوها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]بلاگ و مقالات بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع صفحات بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف نمونه کار و پروژه بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]نظرات و امتیاز کاربران
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]اسلایدر و بنرها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]صفحه ساز گرافیکی
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]عضویت خبرنامه
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]فید یا خبرخوان RSS
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]عضویت کاربران
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]واکنش گرا (ریسپانسیو)
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سئو استاندارد
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]افزایش سرعت و کش
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سیستم هوشمند بهینه سازی تصاویر
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سپر امنیتی و ضد اسپم
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پروفایل کاربری
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]آموزش اولیه یک ساعت
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف مگامنو و منوها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پشتیبانی رایگان ۱ ساله
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=’avia-button-row’][av_cell col_style=’avia-center-col’][av_button label=’ثبت سفارش’ icon_select=’yes’ icon=’ue859′ font=’entypo-fontello’ link=’manually,http://mehrdadheydari.com/%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%be%d9%84%d9%86-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” av_uid=’av-kbv7ast3′ admin_preview_bg=”]

[/av_cell][/av_row]
[/av_table]

[/av_one_third][av_one_third min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-exygl17′]

[av_table purpose=’pricing’ pricing_table_design=’avia_pricing_default’ pricing_hidden_cells=” caption=” responsive_styling=’avia_responsive_table’ alb_description=” id=” custom_class=” av_uid=’av-emzb6u3′]
[av_row row_style=’avia-heading-row’][av_cell col_style=’avia-center-col’]پلن الماسی[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]طراحی سایت وردپرس + ووکامرس + لرن پرس (آموزشی) + سیستم اشتراک ویژه
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پنل مدیریت پیشرفته
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع محصولات
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]ایجاد دسته بندی محصولات
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]مقایسه محصولات
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پیشنهاد شگفت انگیز محصولات
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]جستجوی پیشرفته و فیلتر
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]افزودن به علاقمندیها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع روش های حمل و نقل
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]ارسال پیامک به مشتری و فروشگاه دار[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع کوپن تخفیف
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]آخرین محصولات دیده شده
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]اتصال به درگاه های بانکی
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف مگامنو و منوها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]بلاگ و مقالات بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف انواع صفحات بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف نمونه کار و پروژه بی نهایت[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]نظرات و امتیاز کاربران
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]اسلایدر و بنرها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]صفحه ساز گرافیکی
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]عضویت خبرنامه
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]فید یا خبرخوان RSS
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]عضویت کاربران
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]واکنش گرا (ریسپانسیو)
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سئو استاندارد
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]افزایش سرعت و کش
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سیستم هوشمند بهینه سازی تصاویر
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سپر امنیتی و ضد اسپم
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پروفایل کاربری
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]آموزش اولیه یک ساعت
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]تعریف مگامنو و منوها
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]سیستم اشتراک ویژه
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]گفتگوی آنلاین
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]ورود ۱۰ محتوای اولیه[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=”][av_cell col_style=’avia-center-col’]پشتیبانی رایگان ۱ ساله
[/av_cell][/av_row]
[av_row row_style=’avia-button-row’][av_cell col_style=’avia-center-col’][av_button label=’ثبت سفارش’ icon_select=’yes’ icon=’ue859′ font=’entypo-fontello’ link=’manually,http://mehrdadheydari.com/%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%be%d9%84%d9%86-%d8%a7%d9%84%d9%85%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” av_uid=’av-kbv7ast3′ admin_preview_bg=”]

[/av_cell][/av_row]
[/av_table]

[/av_one_third][av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’60’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kbv73qe6′ admin_preview_bg=”]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-khri3uyp’ admin_preview_bg=”]

دلیل شما برای عدم ورود به فضای آنلاین چیست ؟

اگر واقعا به دنبال افزایش درآمد و توسعه کسب و کار خود هستید باید بدانید که امروزه داشتن وب سایت همانند داشتن یک کارت ویزیت (business card) برای هر شغلی امری ضروری است.

اگر اینگونه فکر نمی کنید پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را مطلالعه کنید.

۶ بهانه برای عدم طراحی سایت

با وجود اینکه بیش از ۶۵% افراد بالغ در ایران از اینترنت استفاده می کنند بسیار عجیب است بسیاری از شرکت ها و بخصوص مشاغل کوچک هنوز هم تصمیم ندارند تا مقداری زمان و هزینه صرف طراحی وب سایت برای خود بکنند. طبق بررسی ها ۶۰ درصد مشاغل کوچک در ایران دارای وب سایت نیستند. ۳۵ درصد آنها قصد دارند در سال جاری اقدام طراحی سایت بکنند و ۲۵ درصد نیز اصلا هیچ قصدی برای طراحی وب سایت ندارند. این مقاله ممکن است به این دسته از صاحبان مشاغل کمک کند تا درک بهتری از نیاز به داشتن وب سایت بدست آورند.

۱- نیاز به طراحی وب سایت ندارم!

درجواب این موضوع توجه شما را به آمار و ارقام جلب میکنیم. در حال حاضر بیش از ۶۵ درصد مردم بالغ درایران از اینترنت استفاده میکنند.و بیش از ۹۰ درصد آنها بین ۱۹ تا ۵۰ سال دارند.آیا نادیده گرفتن این تعداد مشتری بالقوه از نظر اصول بازاریابی کار درستی است؟ گاهی اوقات طراحی یک وب سایت بهترین و سریعترین راه برای گسترش کسب و کار بخصوص در مورد تجارت های کوچک است.

۲- کسب کار من ربطی به اینترنت و حضور آنلاین ندارد.

این درواقع خبر خوبی است چرا که رقبای کمتری در فضای آنلاین خواهید داشت. با طراحی یک سایت حرفه ای و متناسب با کسب و کار خود میتوانید از بسیاری از آنان پیشی بگیرید. طبق آمار ۶۱% کاربران اینترنت در فضای آنلاین به دنبال محصولات یا خدمات مورد نیاز خود میگردند همچنین تقریبا ۹۰ درصد دارندگان تلفن همراه در ایران قادر به وصل شدن به اینترنت هستند. در واقع طراحی یک وب سایت علاوه بر افزایش احتمال فروش در توسعه برند و بیشتر شدن شهرت شما نیز تاثیر اساسی دارد.

۳-پول کافی برای طراحی سایت ندارم!

طراحی یک وب سایت لزوما کار ارزانی نیست هرچند شرکت های بیشماری هستند که به طراحی سایت های ارزان مشغولند. اگرچه این وب سایت های طراحی شده مشکلات اساسی داشته و کیفیت پایینی دارند و البته مورد تایید ما نیز نیستند اما می توانید به عنوان آخرین راه حل، طراحی سایت خود را به یکی از این شرکت ها واگذار کنید. اما با در نظر گرفتن فواید کار با یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و ساخت وب سایت به صورت علمی و تکنیکی مطمئنا به این نتیجه خواهید رسید هزینه های طراحی سایت بسیار معقول و به صرفه است چراکه در صورت رعایت نکات فنی در کنار مسائل مربوط بازاریابی اینترنتی این تضمین را به شما میدهد که در مدت کوتاهی درآمدی بسیار بیشتر از آنچه هزینه کرده اید بدست می آورید.

۴- به اندازه کافی مشتری دارم!

این جمله از نظر اصول بازاریابی و کسب وکار حرفه ای اصلا درست نیست. در صورت عدم طراحی وب سایت هیچوقت نخواهید فهمید چه موقعیت هایی را از دست داده اید. موقعیت هایی که تنها از طریق دنیای آنلاین امکان ظهور دارند. طبق آمار ۵۰ درصد جستجوها در اینترنت به دنبال نتایج محلی هستند.فرض کنید شما در یکی از مناطق غربی تهران یک تعمیرگاه ساعت دارید. فردی در همین منطقه نیاز به تعمیر ساعت خود دارد در اینترنت عبارت ” تعمیر ساعت ” را جستجو میکند سپس تصمیم میگیرد بازه جغرافیایی را کمتر کرده و عبارت ” تعمیر ساعت در تهران ” را جستجو کند حتی ممکن است در گوگل به جستجوی “تعمیرگاه ساعت در غرب تهران ” بپردازد. در این زمان است که اگر شما وب سایت داشته باشید و اصول بهینه سازی را نیز در آن رعایت کرده باشید به عنوان یک گزینه به آن شخص معرفی می شوید. طبق آمار ۶۱ درصد از جستجوهای انجام شده در اینترنت که بدنبال محصول یا خدماتی خاص میگردد در نهایت منجر به خرید و دریافت خدمات می گردد.

۵- بجای طراحی وب سایت از شبکه های اجتماعی استفاده می کنم

خب این خیلی خوب است. چرا که یکی از شیوه های بازایابی آنلاین حضور در شبکه های اجتماعی است. شما در این شبکه های مطالب و محتوا ارسال می کنید اما چگونه فالوئرها را به مشتری واقعی تبدیل می کنید. طراحی یک وب سایت حرفه ای و معرفی محصول یا خدمات در آن کمک بسیار زیادی به ایجاد اعتماد در افرادی که قصد خرید کردن از شما دارند میکند. در ضمن شما می توانید با طراحی وب سایت و در دسترس قرار دادن آدرس آن، خود را بسیار حرفه ای تر از سایرین نشان دهید. چیزی که اغلب مشتریان به دنبال آن هستند خرید از مجموعه هایی است که کار خود را به نحو عالی انجام میدهند و طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را میدهید تا حس حرفه ای بودن را به بیننده انتقال دهید. هرچه تعداد صفحات و حضور شما در اینترنت بیشتر باشد برای فروش بهتر است. طبق بررسی ها وب سایت هایی که بین ۴۰۱ تا ۱۰۰۰ صفحه دارند ۶ برابر بیش از وب سایت هایی که ۵۱ تا ۱۰۰ صفحه دارند مشتری به خود جذب می کنند.

۶- زمان کافی برای نگهداری و مدیریت وب سایت ندارم

آیا زمان کافی برای درست کردن یک لیوان چای یا خواندن یک ایمیل یا چک کردن پیام های تلگرام خود دارید؟ مدیریت یک وب سایت نیز همین میزان وقت از شما خواهد گرفت البته به جز مورد چک کردن پیام های تلگرام که حتما زمان طولانی تری از شما میگیرد! هرچند بسیاری از شرکت ها مانند گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری، خدمات مدیریت وب سایت نیز ارائه می دهند و با استفاده از این خدمات حتی نیازی به صرف همین مقدار وقت اندک هم نخواهد بود.

مشتریان بالقوه، منتظر شما هستند همین امروز وارد کسب و کار آنلاین شوید

پیش پرداخت طراحی سایت

  • قیمت: 1,400,000 تومان

[/av_textblock]

[av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’60’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kbv73qe6′ admin_preview_bg=”]