اگر این ۲ کار را انجام دهید دیرتر پیر می شوید (لذت بردن از کار)

5، تعداد رای: 10

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

شده در حال انجام کاری باشید و زمان حرکت نکند؟ احتمالا همه ما چنین تجربه ای داشتیم در این شرایط چه کار کرده اید؟

احتمالا با همان حال به کارتان ادامه داده اید و بعد از چند وقت دیده اید که همان کار را می توانستید بسیار بهتر انجام دهید. اگر در محل کار بوده باشد احتمالا صاحب کارتان از شما شاکی بوده است. و شما هم احساس بدتری نسبت به همان کار پیدا کرده اید.

میدانید مسئله اصلی چیست؟ وقتی شما در حال طراحی یا در حال کشف چیز جدیدی نباشید این اتفاق رخ می دهد و می خواهید زمان زودتر تمام شود یا کار سریعتر به پایان برسد. اما اینجا مقصر اصلی خودمان هستیم.

تحقیقات چیک سنت مهی روی تجربه جریان نشان داد هنگامی که کسی در حال انجام کارهای مثل طراحی یا کشف است. زمان برای او نگه داشته می شود انگار تغییر نمی کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که هیچ کاری انجام ندهید و ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت را برای خودتان باشید.

می توانیم به کارمان این گزینه را بیفزاییم یا دنبال طراحی چیز جدیدی در همان کار باشیم یا دنبال کشف چیز جدید باشیم.

می دانم که می توانید در هر کاری که می خواهید انجام دهید یکی از این دو را بیفزایید یا چیز جدیدی طراحی کنید یا به دنبال کشف چیز جدید باشید. امیدوارم که بتوانید زمان های بسیار شیرینی را به طراحی و کشف سپری کنید. می دانم که لیاقت بیشتر از اینها را دارید.

Picture of تیم تولید محتوا
تیم تولید محتوا

ما در تیم تولید محتوای گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه رشد شخصی و هدفگذاری و عزت نفس و اعتماد به نفس را تهیه کنیم. صحت محتوای این صفحه توسط مهرداد حیدری بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داستان ما

از سال 1396 شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک من بهتر و موفق است. اما چطور؟ بهترین راه رشد عزت نفس، اعتماد به نفس، هدف گذاری و رسیدن به آن است. حالا بیش از 3600 نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. هم‌چنین بیش از 70 مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

داستان ما را بشنوید…

اطمینان به اعتبار ما

تاکنون بیش از 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین به خوبی و خوشی برگزار کرده ایم. اگر موقع دیدن دوره سوال یا مشکلی دارید، در قسمت دیدگاه همان محصول بپرسید و روی پشتیبانی ما حساب کنید.

شبکه های اجتماعی