آیا اعتماد به نفس و عزت نفس یکی هستند؟

5، تعداد رای: 11

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

برای شما هم پیش آمده که کاری می خواستید انجام دهید به خودتان گفته اید نمی توانید یا نمی شود؟ حتی زمانی بوده که گفته اید اگر من این کار را انجام دهم دیگران چه می گویند؟

البته این باعث شده است که کاری را شروع نکرده اید و همینطور این کار تکرار می شود و شما از خودتان خسته می شوید.

مشکل اصلی که وجود دارد خودمان هستیم که نتوانسته ایم آن را درست تشخصی دهیم یعنی نمی دانیم که اعتماد به نفس درونی است زمانی که به مشکل می خورد و ذهن به ما اجازه انجام کاری را نمی دهد.

و در بخش دوم که می گوییم دیگران چه می گویند یعنی عزت نفس و این نشان می دهد ما عوامل بیرونی را به دلیل نقص هایی که از بیرون داریم می خواهیم بپوشانیم و کاری را انجام ندهیم.

برای اینکه بتوانید از اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی برخوردار باشید می توانید آموزش رایگان اعتماد به نفس را به صورت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی که برای شما در نظر گرفته شده است و یک ساعت ویدئو آموزشی است را دریافت کنید.

Picture of تیم تولید محتوا
تیم تولید محتوا

ما در تیم تولید محتوای گروه تحقیقاتی مهرداد حیدری در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه رشد شخصی و هدفگذاری و عزت نفس و اعتماد به نفس را تهیه کنیم. صحت محتوای این صفحه توسط مهرداد حیدری بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داستان ما

از سال 1396 شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک من بهتر و موفق است. اما چطور؟ بهترین راه رشد عزت نفس، اعتماد به نفس، هدف گذاری و رسیدن به آن است. حالا بیش از 3600 نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. هم‌چنین بیش از 70 مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

داستان ما را بشنوید…

اطمینان به اعتبار ما

تاکنون بیش از 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین به خوبی و خوشی برگزار کرده ایم. اگر موقع دیدن دوره سوال یا مشکلی دارید، در قسمت دیدگاه همان محصول بپرسید و روی پشتیبانی ما حساب کنید.

شبکه های اجتماعی